MHP adayı Taşer: MHP iktidara gelmelidir

09 Nisan 2015 Perşembe 13:15

MHP İzmir milletvekili adayı Murat Taşer, partisinin iktidara gelmesi gerektiğini söyledi. İzmir 2. bölge adayı olan Taşer, 4. sırada yer almasıyla ilgili kamuoyunda oluşan tartışmalara da değindi.Aday listeleri açıklandıktan sonra kendisinin...

MHP adayı Taşer: MHP iktidara gelmelidir

MHP İzmir milletvekili adayı Murat Taşer, partisinin iktidara gelmesi gerektiğini söyledi. İzmir 2. bölge adayı olan Taşer, 4. sırada yer almasıyla ilgili kamuoyunda oluşan tartışmalara da değindi.

Aday listeleri açıklandıktan sonra kendisinin listede yer aldığı sıra sebebiyle kamuoyunda ve çevresinde değerlendirmeler yapıldığını ifade eden Murat Taşer, "Yer aldığım sıra konusunda olumlu olumsuz görüşler geldi. Devletimizin ve milletimizin yaşadığı sıkıntıların had safhaya çıktığı süreç gözönüne alındığında, birlik beraberlik zamanı olması gerektiği kaçınılmazdır. MHP mutlaka iktidara gelmelidir. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli de başbakan olmalıdır. Bu süreçte biz ülkenin ve kentin yaşadığı sıkıntıları dile getirirken sıramızı beğenmeyip nefis yapma pozisyonunda kalmamız üzüntü verici. Bizler yola çıkarken Allah’tan her şeyin hayırlısını dileyenlerdeniz. Herhangi bir sonuçta da hayırlısı böyleymiş ki bu şekil olmuş diyenlerdeniz. Dolayısıyla bizim geçici dünya makamları ve yerleri için nefis yapmamız söz konusu değildir. Bizim bu konuda vurgulamak istediğimiz bambaşka bir şeydi. Bütün bunları rafa koymak zorundayız. Önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinde, genel merkez ve teşkilatımızın hazırladığı bu listeyle 26 arkadaşımız birden, hepimiz birimiz anlayışıyla tek bir vücut olmuşçasına mücadele etmek zorundayız. Nasıl daha önce MHP büyükşehir belediye başkan adayı bayrağını onurla taşımaya çalıştıysam, şimdi de MHP 2. bölge 4. sıra adaylığı bayrağını aynı onurla taşımak için mücadele edeceğim.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x