MHP adayları ATSO ve Aksaray OSB'yi ziyaret etti

26 Nisan 2015 Pazar 17:25

MHP milletvekili adayları ATSO ve Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB'yi ziyaret ederek, esnaflarla görüştü. MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır ve Tuğrul Karacaer günün ilk ziyaretini MHP İl Başkanı Ayhan Erel, Merkez İlçe...

MHP adayları ATSO ve Aksaray OSB'yi ziyaret etti

MHP milletvekili adayları ATSO ve Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB'yi ziyaret ederek, esnaflarla görüştü.

MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır ve Tuğrul Karacaer günün ilk ziyaretini MHP İl Başkanı Ayhan Erel, Merkez İlçe Başkanı Ferit Köse ve yönetimi ile birlikte Aksaray Ticaret Odası Başkanı, Meclis Başkanı ve yönetimine yaptı. Ticaret Odası Başkanı Ahmet Koçaş’ın hediyesini kabul eden MHP'li adaylar, Aksaray sanayisi adına ne yapılabileceğini konuştu. Adaylar buradan Aksaray OSB'ye geçti.

MHP milletvekili adayları 20.000 işçinin ekmek kapısı olan OSB'de çok değerli yatırımcılar ve sanayinin bel kemiği olan işçiler ile hasbihal edip, kaygı ve beklentilerini dinledi, üretmiş oldukları projelerini paylaştılar. MHP Aksaray 1. sıra milletvekili adayı Turan Yaldır yaptığı açıklamada, "Mersin limanına bağlanmasını arzu ettiğimiz demir yolu projemizi onlara ilettik. Bu projenin hayata geçmesi ile 200 fabrika ve 20.000 işçinin ekmek kapısı olan organize sanayimizin ticaret hacmi en az 3 kat daha büyüyecektir. Aksaray’ımızın işsizlik sorunu tamamen çözülecektir. Ayrıca beklentiler doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek. Bizleri bağrına basan yatırımcılarımıza ve bizlere kucak açan tüm işçi kardeşlerimize teşekkür eder, onlara layık olmak için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isteriz. Biliyoruz ki organize sanayi mensupları da bizimle yürüyecek." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x