MHP, Dörtyol’da 4 seçim bürosu birden açtı

11 Mayıs 2015 Pazartesi 12:16

Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dörtyol ilçesinde 4 seçim bürosunu birden açtı. Açılışa MHP İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Erzin, Payas, İskenderun, Belen, Kırıkhan ilçe başkanları, MHP Kadın...

MHP, Dörtyol'da 4 seçim bürosu birden açtı

Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dörtyol ilçesinde 4 seçim bürosunu birden açtı.

Açılışa MHP İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Erzin, Payas, İskenderun, Belen, Kırıkhan ilçe başkanları, MHP Kadın Kolları Başkanı, İskenderun ve Erzin Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Açış konuşmasında Başkan Toksoy, ülkenin var olup olmama mücadelesi içerisinde olduğunu, bu sebeple seçimin önemli olduğunu vurguladı.

Daha sonra İl Başkanı Kaşıkçı, sırasıyla milletvekili adayları Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Ateş, Tbp. Ferhat Küçükler, Hüseyin Bağrıyanık, İbrahim Gül, Mehmet Akif Terzi, Prof. Dr. Celalettin Yavuz ve A. Şefik Çirkin'in adlarını okuyarak sahneye davet etti.

Hatay’da MHP’nin kalesinin Dörtyol olduğuna vurgu yapan Celalettin Yavuz, "Ama Hatay’ın her yeri artık MHP’nin birer kalesi olmaya hazır. Erzin, Payas, İskenderun, Belen, Kırıkhan, Hassa, Reyhanlı, Kumlu, Yayladağı ve Altınözü de birer MHP kalesi olmaya hazırlar. Sizlerin de yardımı ve Allah’ın izniyle Hatay’ın tamamını MHP’nin kalesi yapacağız." dedi.

Dörtyol merkez seçim bürosunun ardından Alparslan Türkeş Parkı’nın karşısında bulunan Kadın Kolları Seçim Bürosu, Altınçağ’daki seçim bürosu ve Kuzuculu Mahallesi'ndeki seçim bürosunun açılışları yapıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x