MHP Gülnar teşkilatı, seçim startını Yarmasu’dan verdi

30 Mart 2015 Pazartesi 15:57

MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar, teşkilat üyeleriyle birlikte Yarmasu ve İshaklar köylerinde vatandaşlarla buluştu. İlçe Başkanı Ulupınar, Büyükşehir ve Gülnar Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Çelik ve yöneticiler 7 Haziran’da...

MHP Gülnar teşkilatı, seçim startını Yarmasu'dan verdi

MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar, teşkilat üyeleriyle birlikte Yarmasu ve İshaklar köylerinde vatandaşlarla buluştu.
İlçe Başkanı Ulupınar, Büyükşehir ve Gülnar Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Çelik ve yöneticiler 7 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimleri için stardı Yarmasu köyünden verdi. MHP İlçe Başkanı Nebi Ulupınar, ’Seçimlerde aziz Türk milletiyle en büyük ittifakı gerçekleştirecek olan milliyetçi hareketin hedefi tek başına iktidar olmaktır. Gayret ve çalışma bizden, takdir ve destek aziz milletimizden, yardım ve himaye Cenab-ı Allah’tandır.” dedi.

Havaların düzelmesiyle birlikte çalışmaların kaldığı yerden devam edeceğini belirten Belediye Meclis Üyesi Yüksel Çelik de vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada; büyükşehir belediyesi tarafından bu yıl içinde yapılacak hizmetlerden bahsetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x