MHP İlçe Başkanı Baylan: AKP seçim koordinasyon merkezi binası kaçak

02 Haziran 2015 Salı 13:47

Manisa'da MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, AK Parti’nin seçim koordinasyon merkezinin bulunduğu binanın kaçak olduğunu tespit ettiklerini söyledi.Konu hakkında açıklama yapan Baylan, “MHP olarak her zamanki gibi AKP’nin her türlü...

MHP İlçe Başkanı Baylan: AKP seçim koordinasyon merkezi binası kaçak

Manisa'da MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, AK Parti’nin seçim koordinasyon merkezinin bulunduğu binanın kaçak olduğunu tespit ettiklerini söyledi.

Konu hakkında açıklama yapan Baylan, “MHP olarak her zamanki gibi AKP’nin her türlü usulsüzlüğünü günyüzüne çıkarmaya devam ediyoruz. Son olarak AKP’nin Yunusemre ilçesi, Tevfikiye Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı üzerindeki seçim koordinasyon merkezinin yapı denetim izni olmadığını tespit ettik ve bu konu hakkında Yunusemre İlçe Seçim Kurulu'na gereğinin yapılması ve kaçak olan bu yapının acilen kapatılması üzere dilekçemizi sunduk. MHP olarak adalete ve Yunusemre İlçe Seçim Kurulu'na olan güvenimiz sonsuzdur. Malum partinin usulsüz ve kaçak olan seçim koordinasyon merkezinin derhal kapatılacağına inanıyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x