MHP milletvekili adayı Süleyman Şenol, STK temsilcilerinden destek istedi

01 Mayıs 2015 Cuma 10:58

MHP Konya 3. sıra milletvekili adayı eczacı Süleyman Şenol, Beyşehir’deki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelerek, destek istedi. Süleyman Şenol, Ali Bilir Otel’de düzenlenen programda Beyşehir’de faaliyette bulunan 17...

MHP milletvekili adayı Süleyman Şenol, STK temsilcilerinden destek istedi

MHP Konya 3. sıra milletvekili adayı eczacı Süleyman Şenol, Beyşehir’deki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelerek, destek istedi.

Süleyman Şenol, Ali Bilir Otel’de düzenlenen programda Beyşehir’de faaliyette bulunan 17 sivil toplum kuruluş temsilcisine seçim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Şenol’a Beyşehir MHP İlçe Başkanı Mustafa Taşkın eşlik etti. MHP 3. sıra Konya milletvekili adayı eczacı Süleyman Şenol, "Beyşehir’de faaliyetlerini sürdüren STK temsilcilerinin bir çatı altında zaman zaman gösterdikleri birlik ve beraberlik görüntüsü beni mutlu ediyor. Birliğin içinde her siyasi görüşe mensup insanlarımız var. Bu birlik bundan sonra da Beyşehir’in meselelerini her platformda dile getirerek, sahip çıkmaya devam edecek. Bundan kimsenin gocunmaması gerekir. Siyaset, kin ve nefret üzerine yapılacak bir şey değil. Siyaset gönül işi, siyaset yapanların ulvi amaçlar olmalı, siyasetten amaç sevilen, sayılan, bir insan olarak ahirete hazırlık yapmaktır." dedi.

Beyşehir'in vekil adayı olduğunu ve MHP'li olsun olmasın her siyasi görüşten insandan destek istediğini belirten Süleyman Şenol sözlerine şöyle devam etti: "Siyasi partilerden sadece MHP Beyşehirli bir adayı yani şahsımı 3. sıradan aday göstermiştir. Süleyman Şenol olarak Beyşehir’in tek vekil adayıyım. Şimdi Beyşehir’in evladına sahip çıkma günüdür. Beyşehir’in şahsıma vereceği büyük destek, bundan sonra gerek Ankara’da gerekse Konya’da benden sonraki Beyşehir çocuklarının önünü açacaktır. Bugün Beyşehir ve Beyşehir çocukları için taraf olma günüdür. Bugün Beyşehir birliğinin evladına sahip çıkacağı gündür. Herkesin siyasi bir görüşü var saygı duyuyorum. Sizlerden partilerinizi bırakmanızı isteyemem. Bu doğru da olmaz. Ama bugün Beyşehir olarak siyasi görüşlerimizi bir tarafa bırakma günü. Beyşehir’in tek evladı olarak sizlerden destek istiyorum. Sizlerden her anlamda şahsıma katkı sağlamanızı rica ediyorum. Gelin hep birlikte Beyşehir’in çocuklarının önünü açalım. Emin ve rahat olun, kapısını her an çalabileceğiniz 7 gün 24 saat telefonla kendisine ulaşabileceğiniz bir vekiliniz olacak, size bu konuda söz veriyorum."

Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşu temsilcileri de yaptıkları açıklamalarda Şenol’a başarı dileklerini ileterek, kendisini Ankara’da görmeyi yürekten istediklerini belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x