MHP milletvekili adayları BAGİAD'ın kahvaltısına katıldı

09 Nisan 2015 Perşembe 11:42

Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP milletvekili adayları ve teşkilat yöneticileriyle birlikte Bartın Genç İş Adamları Derneği'nin(BAGİAD) düzenlediği kahvaltıya katıldı. Cafe Karışık'ta düzenlenen kahvaltıda, Belediye Başkanı Cemal...

MHP milletvekili adayları BAGİAD'ın kahvaltısına katıldı

Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP milletvekili adayları ve teşkilat yöneticileriyle birlikte Bartın Genç İş Adamları Derneği'nin(BAGİAD) düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Cafe Karışık'ta düzenlenen kahvaltıda, Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın milletvekili adayları Sezai Bilgin ve Orhan Ölçek, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Tuncay Maden, Belediye Meclis Üyesi Şemsettin Çöme, Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Necmi Balık ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

BAGİAD yöneticileriyle samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı karşılıklı fikir alışverişi şeklinde sürdü.

Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada, Bartın halkına en güzel şekilde hizmet vermek için kentteki tüm iş adamları, esnaflar, çeşitli kuruluşlar ve sivil toplum örgütleriyle her zaman iletişim ve istişare halinde olduklarını belirterek BAGİAD yöneticileriyle de bu çerçevede bir araya geldiklerini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x