MHP milletvekili adayları Valiliği ziyaret etti

23 Nisan 2015 Perşembe 17:37

MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır, Tuğrul Karacaer ve Kılıçarslan Ekin Aksaray Valisi Şeref Ataklı ve Vali Yardımcılarını ziyaret etti. Ziyaret sohbet havasında geçti. Valilik ziyaretlerinin ardından adaylar beraber ve ayrı olarak...

MHP milletvekili adayları Valiliği ziyaret etti

MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır, Tuğrul Karacaer ve Kılıçarslan Ekin Aksaray Valisi Şeref Ataklı ve Vali Yardımcılarını ziyaret etti. Ziyaret sohbet havasında geçti.

Valilik ziyaretlerinin ardından adaylar beraber ve ayrı olarak seçim çalışmalarına devam etti. Turan Yaldır kızı Ayyüce Yaldır’ın da okuduğu Nene Hatun Anaokulunun hazırlamış olduğu 23 Nisan şenliklerine katılarak öğrenci, öğretmen ve velilerle sohbet etti. Günün ilerleyen saatlerinde adaylar ve MHP İl Başkanı Ayhan Erel Güzelyurt ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ev ve esnaf ziyaretleri yanı sıra kahvehane toplantısı da düzenleyen adaylar Güzelyurt halkı ile Güzelyurt’a gitmeyen hizmetler hakkında konuşup bilgi alıp sohbet etti. Sohbet esnasında Mimarlık Fakültesi, TOKİ, hastahanenin daha işlevsel hale getirilmesi gerekliliği, turizm ve tanıtım çalışmalarının sağlıklı olarak yapılması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

MHP adayları Güzelyurt'ta gördükleri sıcak ve cana yakın ortam için hemşehrilerine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x