MHP Uşak İl Başkanı: Provokasyonlara prim vermeyeceğiz

02 Mayıs 2015 Cumartesi 09:56

Uşak'ta 29 Nisan 2015'ten beri HDP'liler ile bazı gruplar arasında yaşanan gerginlik sebebiyle MHP İl Başkanı Ali Kurt, bir basın açıklaması yaptı. Kurt, “Birkaç gündür şehrimizde yaşanan olaylarla ilgili olarak kıymetli Uşak halkımızı...

MHP Uşak İl Başkanı: Provokasyonlara prim vermeyeceğiz

Uşak'ta 29 Nisan 2015'ten beri HDP'liler ile bazı gruplar arasında yaşanan gerginlik sebebiyle MHP İl Başkanı Ali Kurt, bir basın açıklaması yaptı. Kurt, “Birkaç gündür şehrimizde yaşanan olaylarla ilgili olarak kıymetli Uşak halkımızı itidalli davranmaya davet ediyoruz.” dedi.

İl Başkanı Kurt, şunları kaydetti: “Biz biliyoruz ki kıymetli hemşehrilerimiz, kendileri üzerinde oynanan oyunların en kısa zamanda farkına varacaklardır. Bizler Türkiye sevdalıları olarak, kıymetli Uşak halkımızı gelişen olaylarla ilgili itidalli ve aklıselim davranmaya davet ediyoruz. Türk milletinin asil evlatlarına yakışır şekilde hareket edip kirli oyunlara ve provokasyonlara prim verilmeyeceğini umut ediyoruz. Bu tür olaylardan, kardeş kavgasından medet umanlar bilmelidir ki umduklarını bulamayacaktır.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x