MHP'li Akıllı: Yaşlılar, bizi geleceğe taşıyan en değerli varlıklarımız

20 Temmuz 2015 Pazartesi 16:10

MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, yaşlıların, değerleri geleceğe taşıyan en değerli varlıklar olduğunu söyledi. Milletvekili Akıllı, Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek dualarını istedi. Toplumu ayakta...

MHP'li Akıllı: Yaşlılar, bizi geleceğe taşıyan en değerli varlıklarımız

MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, yaşlıların, değerleri geleceğe taşıyan en değerli varlıklar olduğunu söyledi.

Milletvekili Akıllı, Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek dualarını istedi. Toplumu ayakta tutan en değerli varlıkların yaşlılar olduğunu belirten Akıllı, "Yaşlılarımız, geçmişten bugüne kültürümüzü, örf ve adetlerimizi kısaca tüm değerlerimizi yarına taşıyan en değerli varlıklarımızdır." dedi. Ömrü olan her gencin bir gün yaşlanacağını hatırlatan Akıllı, yaşlılara gösterilecek ilgi, sevgi ve saygının onların hayattan kopmamalarını sağlayacağını ifade etti. Yaşlıların hayatın her anında yalnız bırakmamak gerektiğinin altını çizen Akıllı, "Ziyaretle ellerini öperek yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Bu tür ziyaretler onlara büyük mutluluk veriyor. Fırsat buldukça sık sık ziyaretlerine geleceğim." ifadesinde bulundu.

Manavgat Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı huzurevinin güzel bir hizmet olduğunu belirten Tarkan Akıllı, yaşlılara moral vermek ve dualarını almak için fırsat buldukça ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x