MHP'li Gubaş: Doktorlara yapılan saldırıları kınıyoruz

13 Mart 2013 Çarşamba 17:00

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajında, son yıllarda doktorlara yapılan saldırıların üzüntü verici olduğunu dile getirdi. Son yıllarda doktor ve sağlık çalışanlarına yapılan saldırıların üzüntü...

MHP'li Gubaş: Doktorlara yapılan saldırıları kınıyoruz

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajında, son yıllarda doktorlara yapılan saldırıların üzüntü verici olduğunu dile getirdi.

Son yıllarda doktor ve sağlık çalışanlarına yapılan saldırıların üzüntü verici olduğunu belirten Gubaş, bu tür çirkin saldırıların 'kara gün dostu' bilinen doktorların sağlık hizmeti vermede moral ve motivasyonlarını olumsuz etkilediğini ifade etti. Doktorların insanı yaşatma adına kutsal bir görevi yerine getirdiklerinin altını çizen Gubaş, doktor ve sağlık çalışanlara yönelik her türlü saldırıları kınadıklarını kaydetti. Gubaş, "Doktorlar kara gün dostudur. İnsanı yaşatma ve sağlığına kavuşturma adına çok önemli hizmeti yerine getiriyorlar. Görevlerini yerine getirirken doktorlara yapılan saldırıların son bulmasını istiyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x