MHP'li Gubaş, Kütüphane Haftası'nda kitap bağışında bulundu

25 Mart 2013 Pazartesi 18:53

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Halil Hubaş, 49. Kütüphaneler Haftası'nda İlçe Halk Kütüphanesi'ne çocuk kitapları hediye etti. İlçe Başkanı Gubaş, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manavgat Halk Kütüphanesi...

MHP'li Gubaş, Kütüphane Haftası'nda kitap bağışında bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Halil Hubaş, 49. Kütüphaneler Haftası'nda İlçe Halk Kütüphanesi'ne çocuk kitapları hediye etti. İlçe Başkanı Gubaş, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manavgat Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay'ı ziyaret etti. Kütüphane Haftası'nı kutlayan Gubaş, Oktay'a haftanın önemine binaen çocuk kitapları hediye etti.

Kitap okumanın onurlu ve erdemli bir davranış olduğunu belirten Hubaş, okumadan bilgi sahibi olunamayacağını kaydetti.

    Halil Hubaş, " Kütüphanelerin milli kültür ve değeri çok önemli. Ziyaretimizle bunun anlam ve önemini hisseden yüreğinde yaşayan bir parti olarak kütüphanelerimizin ve çalışanlarının yanında olduğumuzu hissettirmek istedik. 49. Kütüphaneler Haftası’nın kutlu olmasını diliyorum." dedi.

    Hubaş ve parti yönetimi kitap bağışı sonrası İlçe Halk Kütüphanesi'nin Yörük hayatını anlatan etnografya müzesini ziyaret etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x