MHP'li Gubaş: Naras Köprüsü acilen genişletilmeli

23 Nisan 2013 Salı 16:30

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, Oymapınar beldesi ve yakın köylere rahat bir şekilde ulaşım olması için Naras Köprüsü'nün genişletilmesi gerektiğini bildirdi. İlçe Başkanı Gubaş, yaptığı yazılı açıklamada, köprünün...

MHP'li Gubaş: Naras Köprüsü acilen genişletilmeli

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, Oymapınar beldesi ve yakın köylere rahat bir şekilde ulaşım olması için Naras Köprüsü'nün genişletilmesi gerektiğini bildirdi.

İlçe Başkanı Gubaş, yaptığı yazılı açıklamada, köprünün mevcut haliyle 2 aracın geçişine müsait olmadığını belirtti. Köprüden Oymapınar beldesi, Bucakşıhlar, Avasun ve Yukarıışıklar köylerine yoğun geçiş olduğunu belirten Gubaş, "Turist hareketliliğinin olduğu yolda hakikaten köprü oldukça kötü ve bakımsız durumda. Dar bir şekilde yapılmış, bunun genişletilmesi bizim en büyük temennimizdir. Yetkilileri göreve çağırıyoruz. Bir an önce bu köprünün genişletilip Oymapınar beldesi Bucakşıhlar,Yukarı Işıklar ve Avasun köyleri halklarının rahatlatılması gerekmektedir. Ayrıca köprü dar olması nedeni ile üzerinde sık sık kazalar meydana geliyor. Biz burada kazaların önüne geçilmesi için yetkililerden bu köprünün bir an önce genişletilmesini talep ediyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x