MHP’li Savaşan: İzmir’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım

10 Haziran 2015 Çarşamba 15:04

Kesin olmayan sonuçlara göre MHP'den İzmir milletvekili olan Dr. Aslan Savaşan, kendisine destek olan seçmenlere teşekkür ederek, İzmir’i en iyi şekilde temsil etmek için elinden gelen gayreti sarf edeceğini söyledi.Seçim kampanyası süresince...

MHP'li Savaşan: İzmir'i en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım

Kesin olmayan sonuçlara göre MHP'den İzmir milletvekili olan Dr. Aslan Savaşan, kendisine destek olan seçmenlere teşekkür ederek, İzmir’i en iyi şekilde temsil etmek için elinden gelen gayreti sarf edeceğini söyledi.

Seçim kampanyası süresince kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Savaşan, “Çalışmalarımız süresince bizlere destek olan aileme, gönüllerini açan tüm sevdiklerimize ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim. Türkiyemiz ve İzmir adına sizlerin oylarını en iyi şekilde temsil etmek için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Seçim çalışmalarımızda ilk günden son dakikaya kadar güçlü desteklerini hep arkamda hissettiğim, başta Sayın İl Başkanım Necat Karataş olmak üzere il yönetimindeki tüm çalışma arkadaşlarım ve tüm ilçe başkanlarıma, yorulmadan sokak sokak, omuz omuza bizimle birlikte çalışan ilçe teşkilatlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve selamlarımı iletiyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x