MHP’li Türkel: Toplumun huzurunu bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz

14 Temmuz 2015 Salı 13:05

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türkel, toplumun huzur ve refahını bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceklerini söyledi. MHP İl Başkanlığı, TOKİ Yeşil Bahçe Tesisleri'nde teşkilat mensuplarına iftar yemeği...

MHP'li Türkel: Toplumun huzurunu bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türkel, toplumun huzur ve refahını bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceklerini söyledi.

MHP İl Başkanlığı, TOKİ Yeşil Bahçe Tesisleri'nde teşkilat mensuplarına iftar yemeği verdi. İftar programına MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık da katıldı.

İl Başkanı Mehmet Ali Türker, Cumartesi günü elim bir trafik kazasında vefat eden Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Buğra Koçlar’ın vefatından duyduğu büyük acı ve üzüntüyü dile getirerek başladığı konuşmasında, "Gönül yapmak yerine yıkan, kalp onarmak yerine kıran, muhabbetle dostlukla ve kardeşlikle muamele yapmak yerine fitne ve fesatla vakit geçirenlere, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları yerine ayrışma ve nifak tohumu ekenlere Allah'ın izni ve inayetiyle fırsat vermeyeceğiz." dedi.

Türkel, 'küresel emperyalist düzenin uygulamalarının sonucu' olarak; içecek su, karnını doyuracak aş bulamayan, açlık ve yoksulluğun kucağına itilmiş insanlar olduğuna dikkat çekti. Türkel, şunları kaydetti: "Bu hazin tablo vicdanlarımızı sızlatmaktadır. Bu eşitsiz, haksız, ahlaksız ve insafsız küresel düzenin bu haliyle sürdürülmesi mümkün değildir. Yoksulluk ve yolsuzluğun son bulduğu, güçlü bir demokrasi kurularak kamu düzeninin tesis edildiği, ayrımcılık, israf, işsizlik ve geçim derdinin olmadığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olduğu, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı, milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlü ve büyük devlet, zengin millet ülküsünü yakalamış bir Türkiye idealini gerçekleştirebilmenin inanç ve imanı içerisinde bu kutlu yolda sarsılmaz bir inanç ve emekle yürümeye devam edeceğiz."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x