MHP’li Yılmaz: Her türlü tahribatı onaracağız

05 Mayıs 2015 Salı 14:03

MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, "7 Haziran’dan sonra AKP’nin; devletin kurumları, milli ve manevi değerler ile vatandaşlarımızın üzerinde oluşturduğu her türlü tahribatı onaracağız." dedi. Seyfettin...

MHP'li Yılmaz: Her türlü tahribatı onaracağız

MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, "7 Haziran’dan sonra AKP’nin; devletin kurumları, milli ve manevi değerler ile vatandaşlarımızın üzerinde oluşturduğu her türlü tahribatı onaracağız." dedi.

Seyfettin Yılmaz, MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin Kaya, milletvekili adayı İsa Ayanoğlu ve ilçe teşkilatı yöneticileriyle Yeşilevler, Bahçelievler ve Demetevler mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Uğradığı işyerlerinde esnafın sıcak ilgisiyle karşılaşan Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ortadan kaldırmak, Türk milletini bölmek isteyenlere karşı kurtuluş mücadelesi olduğunu tekrarladı. Yılmaz, "AKP'nin antidemokratik, vesayetçi, kayırmacı, hukuk tanımaz, kişi güvenliğini ihlal edici, özgürlükleri kısıtlayıcı bozuk düzenine son vereceğiz." ifadesini kullandı.

Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerindeki bir işyeri ziyaretinde Seyfettin Yılmaz, papağan sürprizi yaşadı. İşyeri sahibi, beslediği ‘Paşam’ adlı papağanı kafesinden alıp, omzuna çıkardı. Yılmaz, sevimli kuşun başını okşayıp, objektife gülümsedi. Bu sırada papağan, Yılmaz’ın elini öperek, kendisine gösterilen sevgiye karşılık verdi.

Yılmaz, esnaf ziyaretlerinde işyeri sahipleriyle kısa süreli sohbetlerde MHP iktidarında yapılacakları anlattı. Yılmaz, esnaf ve sanatkarların hastalık ve ayakta tedavi süresinde geçici iş göremezlik ödeneği alabilmeleri konusunda düzenlemeler yapacaklarını vurguladı. Yılmaz, MHP iktidarında emekli aylıklarından sosyal güvenlik primi kesintisi yapılmayacağını da dile getirdi. Yılmaz, mazot, gübre ve yem üzerindeki vergileri kaldırıp, çiftçinin mazotu 1 lira 75 kuruşa satın alacak olmasının da tarım kenti Adana için büyük önem taşıdığını duyurdu. Yılmaz, asgari ücreti net 1400 liraya çıkaracaklarını, asgari ücretlilere büyükşehirlerde her ay 100 lira şehiriçi ulaşım desteği vereceklerini de bildirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x