MHP’li Yılmaz: Milletimiz kirli oyunu bozacak

18 Mayıs 2015 Pazartesi 15:51

MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin var olma seçimi olduğunu belirtti. Yılmaz, “Vatan topraklarını bölmek isteyenlere karşı milletimiz, sandığa sahip...

MHP'li Yılmaz: Milletimiz kirli oyunu bozacak

MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin var olma seçimi olduğunu belirtti. Yılmaz, “Vatan topraklarını bölmek isteyenlere karşı milletimiz, sandığa sahip çıkacak, MHP’yi iktidara taşıyıp, bu kirli oyunu bozacaktır.” dedi.

Seyfettin Yılmaz, Sarıçam ilçesi Gültepe Mahallesi ile Yüreğir ilçesi Kışla ve Köprüköyü mahallelerinde mitingler gerçekleştirdi. 7 Haziran’da cumhuriyet tarihinin en kritik seçimi yapılacağını vurgulayan Yılmaz, “Bu seçimler, Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin var olma seçimidir. 7 Haziran seçimlerinin sonuçlarına göre, Türk Devleti, Türk Milleti, ya güçlü bir şekilde varlığını sürdürecek, ya da Türk Devleti’nin yerine federasyon yapısı gelecektir. Çünkü Türk Milleti’ni parçalara ayırarak, Türkiye’yi bölmek istiyorlar. Ben inanıyorum ki; Adanalılar buna müsaade etmeyecektir. Vatan topraklarını bölmek isteyenlere karşı milletimiz sandığa sahip çıkacak, MHP’yi iktidara taşıyıp, bu kirli oyunu bozacaktır.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x