Milletvekili askere gidecek kınalı kuzuların isteğini kıramayıp oynadı

04 Ağustos 2015 Salı 10:25

MHP Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz, askere gidecek olan gençlerin düzenlediği şenliğe katıldı. Şenlik havasında askere giden gençleri tebrik eden Korkmaz, kınalı kuzuların isteğini kıramayarak oynadı. MHP Milletvekili Süleyman Korkmaz,...

Milletvekili askere gidecek kınalı kuzuların isteğini kıramayıp oynadı

MHP Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz, askere gidecek olan gençlerin düzenlediği şenliğe katıldı. Şenlik havasında askere giden gençleri tebrik eden Korkmaz, kınalı kuzuların isteğini kıramayarak oynadı.

MHP Milletvekili Süleyman Korkmaz, sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından katıldığı asker şenliği ile ilgili fotoğrafları paylaştı. Melikgazi ilçesi Kayabağ mahallesindeki şenlikte birkaç gün sonra askere gidecek gençlerle bir araya gelen Korkmaz, gençlere tek tek sarılarak dua etti. Korkmaz, şenlikle ilgili şu ifadeleri kullandı; “Gesi Kayabağ Köyü'nde asker uğurlama gecesine katıldım. Yurdun dört bir yanına vatani görevini yapmaya gidecek olan yiğit evlatlarımızla şen şakrak eğlence dolu bir gece geçirdik. Allah'ın izniyle tezkerelerini alıp geldiklerinde de düğün dernek kurup hep birlikte ‘Atalım mı?’ demek nasip olur inşallah. Allah'a emanet olun aslan parçaları, Allah yar ve yardımcınız olsun.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x