Milli sporculardan kaymakam ve başkana ziyaret

06 Ağustos 2015 Perşembe 15:02

Bitlis’in Tatvan ilçesinde muaythai sporcuları Mehmet Yalçın ve Gökhan Kara, Muaythai Dünya Kupası Şampiyonası öncesi Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ve Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u ziyaret ettiler.Sporcuları ve antrenör Ömer Uğur’u...

Milli sporculardan kaymakam ve başkana ziyaret

Bitlis’in Tatvan ilçesinde muaythai sporcuları Mehmet Yalçın ve Gökhan Kara, Muaythai Dünya Kupası Şampiyonası öncesi Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ve Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u ziyaret ettiler.

Sporcuları ve antrenör Ömer Uğur’u makamında kabul eden Kaymakam Murat Erkan, Muaythai Federasyonu tarafından 12 – 24 Ağustos tarihleri arasında Tayland’da düzenlenecek şampiyonaya hazırlanan sporculara başarı dileğinde bulundu. Sporculardan derece sözü alan Kaymakam Erkan, ilçeden 1’i bayan 3 sporcunun aynı şampiyonada ülkeyi temsil edecek olmasının son derece gurur verici olduğunu söyledi. Erkan, “3 sporcumuza da başarılar diliyorum. Sporcularımıza verdiği emeklerden dolayı antrenör Ömer Uğur’a da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sporcular ve antrenör Ömer Uğur’u makamında kabul eden Başkan Fettah Aksoy da “Türkiye’yi temsilen Tayland’da düzenlenecek Muaythai Dünya Kupası Şampiyonasına katılacak Tatvanlı sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah sporcularımızdan iyi dereceler bekliyoruz.” dedi.

Muaythai Dünya Kupası Şampiyonası'na Tatvan’dan ilk defa üç sporcu göndereceklerini belirten antrenör Ömer Uğur, sporculardan Mehmet Yalçın’ın 51 kiloda gençler kategorisinde, Gökhan Kara’nın 54 kiloda büyük erkekler A klas kategorisinde, Dilek Akar’ın ise 54 kiloda büyük bayanlar kategorisinde şampiyonaya katılacağını söyledi. Sporcuların şampiyona hazırlıklarının devam ettiğini kaydeden Uğur, “Hedefimiz üç sporcumuzun da şampiyon olmasıdır.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x