Minik öğrenciler atık malzemelerden yaptıklarını sergiledi

09 Mayıs 2015 Cumartesi 15:57

Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki Filiz Anaokulu'nun 2-6 yaş grubu öğrencilerinin atık malzemelerden hazırladığı eserler, Atatürk Kültür Merkezi'nde sergileniyor. Bugün saat 13.00'te açılan ve pazar 19.00'a kadar devam edecek sergide,...

Minik öğrenciler atık malzemelerden yaptıklarını sergiledi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki Filiz Anaokulu'nun 2-6 yaş grubu öğrencilerinin atık malzemelerden hazırladığı eserler, Atatürk Kültür Merkezi'nde sergileniyor. Bugün saat 13.00'te açılan ve pazar 19.00'a kadar devam edecek sergide, öğrencilerin atık malzemelerden yaptığı çeşitli elişleri başta olmak üzere resim, çim adam ve tişört boyama gibi birçok çalışma bulunuyor.

Sergiyle ilgili açıklamada bulunan Filiz Anaokulu Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Kutlu, çocukların el becerilerini geliştirmek amacıyla tuvalet kağıdı rulosu, plastik şişe gibi birçok atık malzemeyle değişik çalışmalar yaptıklarını, bu serginin açılmasında başta öğretmenler olmak üzere emeği olan öğrencilerini kutladığını söyledi. Veliler de çocuklarının çalışmalarını görünce şaşırdıklarını ve çok sevindiklerini kaydetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x