Minikler, eserlerini alışveriş merkezinde sergiledi

06 Ocak 2013 Pazar 15:34

Batman Özel Gonca Anaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptığı resim ve el işi çalışmaları, Batman Park Alışveriş Merkezi’nde sergiye açıldı.     Özel İrfan Okulları bünyesindeki Özel Gonca Anaokulu’nun sergisi,...

Minikler, eserlerini alışveriş merkezinde sergiledi

Batman Özel Gonca Anaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptığı resim ve el işi çalışmaları, Batman Park Alışveriş Merkezi’nde sergiye açıldı.

    Özel İrfan Okulları bünyesindeki Özel Gonca Anaokulu’nun sergisi, 2. sınıf öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ile açıldı. Sergide Cennet Ülkem Türkiyem Projesi’nden 32, Organ Önlüğüm Projesi’nden 39 proje sergilendi.
    
    Okul müdürü Fakrullah Akdursun, serginin çocukların okul sezonu içerisinde yapmış olduğu çalışmalardan oluştuğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için okul öncesi eğitim çok önemli bir fırsattır. Çocuklara temel bilgilerin yanı sıra bu yolla sevgi, saygı, paylaşım gibi olgular da öğretiliyor.” dedi.

    3 ile 6 yaş arası öğrencilerin yaptığı çeşitli resim ve eli işi çalışmalardan oluşan sergi, Batman Park Alışveriş Merkezi’nde 2 gün boyunca açık kalacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x