MKE yürüyüş yolu halka açıldı

02 Mayıs 2015 Cumartesi 10:24

Güvenlik sebebiyle kapalı bulunan Kırıkkale Makine Kimya Endüstrisi (MKE) nizamiye girişi yürüyüş yolu olarak halka açıldı. Yürüyüşten önce, MKEK Destek Hizmetleri Müdürü Tayyar Pehlivanlı, yol hakkında bilgi verdi.Kırıkkale Valisi...

MKE yürüyüş yolu halka açıldı

Güvenlik sebebiyle kapalı bulunan Kırıkkale Makine Kimya Endüstrisi (MKE) nizamiye girişi yürüyüş yolu olarak halka açıldı. Yürüyüşten önce, MKEK Destek Hizmetleri Müdürü Tayyar Pehlivanlı, yol hakkında bilgi verdi.

Kırıkkale Valisi ve MKEK Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kolat, “Daha önceden vatandaşlarımız burada yürüyorlardı. Daha sonra güvenlik nedeniyle burası kapatıldı. MKEK yönetiminde de bu konuyu gündeme getirdik. Sağ olsun arkadaşlarımız buranın tekrar açılmasına sıcak baktılar. Gördüğünüz gibi, MKEK burada güzel bir çalışma yaptı. Tekrar burası vatandaşlarımıza açıldı. Bundan sonra cıvıl cıvıl kuş sesleri içerisinde sabahları bu güzel ortamda vatandaşlarımız tekrar yürümeye başlayacaklar. Vatandaşlarımızı buraya davet ediyoruz. Ben bu vesileyle buranın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra Vali Kolat ve protokol heyeti MKEK Destek hizmetleri bahçesinde bulunan alanda ilk yürüyüşe katılarak sportif faaliyetler yaptı. Vali Kolat, Sportif faaliyetlere katılan il müdürlerine ve vatandaşlara lokum ikram etti.

Açılışa Vali Yardımcıları Rıfat Ata ve Abdullah Aslaner, MKE Genel Müdür Yardımcısı Faruk Yenal, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rıfat Ünlü, Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Hasan Gerem, MKEK Fabrika Müdürleri, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x