MTK Sitesi'nde geçici ruhsat verme bürosu açılacak

21 Ocak 2013 Pazartesi 11:08

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Manifaturacılar, Tekstilciler ve Konfeksiyoncular (MTK) Sitesi'ni ziyaret etti. Burada yaptığı açıklamada, daha önce 5. Sanayi Sitesi’nde uygulanan yerinde ruhsat verme sisteminin MTK’de de olacağını,...

MTK Sitesi'nde geçici ruhsat verme bürosu açılacak

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Manifaturacılar, Tekstilciler ve Konfeksiyoncular (MTK) Sitesi'ni ziyaret etti. Burada yaptığı açıklamada, daha önce 5. Sanayi Sitesi’nde uygulanan yerinde ruhsat verme sisteminin MTK’de de olacağını, bu iş için geçici bir büro kurulacağını söyledi.

MTK Sitesi esnafıyla biraraya gelen Başkan Sındır, bugüne kadar yapılan proje ve hizmetlerle ilgili bilgi verdi, ayrıca esnafın görüş, öneri ve sıkıntılarını dinledi. Ziyarete Bornova Belediyesi'nin ilgili müdürleriyle birlikte giden Sındır, "MTK Sitesi’ndeki arkadaşlarımızı daha önce belediyemizde ağırlamıştık. Şimdi de biz onlara misafir olduk. Bugüne kadar yaptığımız proje ve hizmetlerle ilgili olarak site yönetimini bilgilendirdik. Ayrıca istek, şikayet ve önerilerini aldık. Daha önce 5. Sanayi Sitesi’nde yaptığımız uygulamayı, MTK Sitesi’nde de yapacağız. Burada geçici bir büro kurup bugüne kadar ruhsat alamamış esnafımıza yerinde ruhsat vereceğiz. Çalışmaları başlatmaları için arkadaşlarımıza gerekli talimatları verdim.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x