Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi ilk genel kurulunu yaptı

31 Ocak 2013 Perşembe 16:28

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi'nin 1. olağan genel kurulu yapıldı. Belediye nikah salonundaki genel kurulda, Selahattin Aktaşoğlu başkanlığındaki kurucu yönetim kurulu, üç yıl için yeniden seçildi. Seçimde üç ret oyu...

Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi ilk genel kurulunu yaptı

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi'nin 1. olağan genel kurulu yapıldı. Belediye nikah salonundaki genel kurulda, Selahattin Aktaşoğlu başkanlığındaki kurucu yönetim kurulu, üç yıl için yeniden seçildi. Seçimde üç ret oyu kullanıldı, iki oy da geçersiz sayıldı.

Toplam 232 üyesi bulunan ve 28 Kasım 2012 tarihinde kurulan şubenin başkanı Aktaşoğlu, üyelere hitaben yaptığı konuşmada, "Gazilerimizin haklarını sonuna kadar arayacağız. Sivil toplum kuruluşu olarak sizleri hakkıyla temsil edeceğimize söz veriyoruz. Ayrıca Kıbrıs gazilerimizin bilgilerini de merkezi İsviçre’de bulunan Dünya Gaziler Federasyonu’na gönderip kayıtlarını yaptıracağız. Bunun devamında gazilerimize ve vefat eden gazilerimizin eşlerine, KKTC konsoloslukları tarafından şubelerimiz aracılığıyla madalyalarını vereceğiz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x