Müsteşar Yardımcısı Aka, limanlarda incelemelerde bulundu

10 Ocak 2013 Perşembe 18:39

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, Mersin ziyaretleri kapsamında Taşucu beldesi ve limanlarında incelemelerde bulundu. Beraberindeki heyet ile birlikte 07.01.2013 tarihinde, Taşucu’na gelen Ulaştırma,...

Müsteşar Yardımcısı Aka, limanlarda incelemelerde bulundu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, Mersin ziyaretleri kapsamında Taşucu beldesi ve limanlarında incelemelerde bulundu.

Beraberindeki heyet ile birlikte 07.01.2013 tarihinde, Taşucu’na gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka öncelikle gerekli incelemelerde bulunmak üzere “KKTC İçmesuyu Temini Projesi” için boru üretimi yapan Fırat Plastik firmasına geldi. Burada firma yetkilisi Mehtap Uluceviz, Taşucu Liman Başkanı Mustafa Yılmaz ve Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş tarafından karşılandı. Boru üretim alanını gezen ve burada ilgililerden bilgi alan Aka, sonrasında Seka Liman sahasını inceledi.

Ziyaret programı dahilinde Taşucu Liman Başkanlığına gelen ve Liman Başkanlığı personeli tarafından karşılanan Aka, Liman Başkanı Mustafa Yılmaz’ın verdiği brifing sonrası Taşucu Belediye Limanı'nda inceleme ve tespitlerde bulundu.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x