MUTSO Başkanı Karakuş: Fuar alanına 200 bin kişi katılacak

04 Nisan 2013 Perşembe 13:46

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, şehre beş yıldır fuar alanı kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, “12 milyon liraya mal olacak fuar alanını, iki yıl içinde bitireceğiz.” dedi....

MUTSO Başkanı Karakuş: Fuar alanına 200 bin kişi katılacak

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, şehre beş yıldır fuar alanı kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, “12 milyon liraya mal olacak fuar alanını, iki yıl içinde bitireceğiz.” dedi. Karakuş, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Hazine arazilerinin tahsisinin Başbakanlık ve Maliye Bakanlığı'na bağlı olduğunu belirten MUTSO Başkanı Karakuş, "Başbakanlık ve Maliye Bakanlığı, kiralama talebimizi kabul etti ve onayladı. Muğla’da bulunan siyasiler, kurum ve kuruluşlar da projemize sahip çıktı. Temel atma törenini, oda seçimlerinden sonra yapacağız. Gereken paranın 8 milyon lirası hazır. Muğla’da yılda 10 büyük fuar yapılacak. Bunlara yaklaşık 200 bin kişinin katılmasını ve 100 milyon lira gelir sağlanmasını hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x