Nevşehir’e yaş sebze ve meyve hali kurulacak

07 Şubat 2013 Perşembe 12:31

Nevşehir Yaş Sebze ve Meyve Hali’ne kavuşuyor. Nevşehir Belediyesi tarafından Aksaray Yolu üzerinde 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı planlanan Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin hafriyat çalışmalarına başlanıldı.Nevşehir’de yıllardan...

Nevşehir'e yaş sebze ve meyve hali kurulacak

Nevşehir Yaş Sebze ve Meyve Hali’ne kavuşuyor. Nevşehir Belediyesi tarafından Aksaray Yolu üzerinde 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı planlanan Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin hafriyat çalışmalarına başlanıldı.
Nevşehir’de yıllardan beri ciddi anlamda ihtiyacı hissedilen merkezler arasında yer alan Yaş Sebze ve Meyve Hali, 37 peron, mini market, bir servis mutfağı, sosyal tesis ve zabıta kontrol merkezinden oluşacak.
Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin hafriyat çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanmasının ardından inşaatına başlanılacak.
Nevşehir’de tarım alanında uğraş veren çiftçileri olduğu kadar bu yönde faaliyet gösteren ticari işletme sahiplerini de yakından ilgilendiren Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin bu yıl içerisinde tamamlanarak hizmete kazandırılması hedefleniyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x