Nilüferli miniklerden kardeş okul ziyareti

21 Ocak 2013 Pazartesi 10:24

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren Özel Nilüfer Yıldırım İlkokulu öğrencileri, kardeş okul seçtikleri Değirmenönü İlkokulu’nu ziyaret etti. Yerli Malı Haftası’nda kurdukları pazardan elde ettikleri gelirle kardeş...

Nilüferli miniklerden kardeş okul ziyareti

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren Özel Nilüfer Yıldırım İlkokulu öğrencileri, kardeş okul seçtikleri Değirmenönü İlkokulu’nu ziyaret etti.

Yerli Malı Haftası’nda kurdukları pazardan elde ettikleri gelirle kardeş okul öğrencilerine çeşitli hediyeler alan öğrenciler, arkadaşlarını sevindirdi. Öğrenciler, ders esnasında ziyaret ettikleri arkadaşlarına aldıkları hediyeleri kendi elleriyle vermenin mutluluğunu yaşadı. Arkadaşlarıyla kısa sürede kaynaşan öğrenciler, beraber dinledikleri dersin ardından teneffüste de hoşça vakit geçirdi. Ziyaretin bitiminde hüzünlenen kardeş okul öğrencileri, birbirlerine sarılarak okullarının yolunu tuttu.

Okul Müdürü Mustafa Seçkin, öğrencilerde kardeşlik, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirmek için bu tür çalışmalara bundan sonra da devam edeceklerini belirtti.

Yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren Değirmenönü İlkokulu Müdür Yardımcısı Ahmet Kaya da en kısa zamanda iade-i ziyaret yapacaklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x