Nizip Ticaret Odası iş sağlığı ve güvenliği eğitimi düzenledi

12 Nisan 2013 Cuma 15:57

Nizip Ticaret Odası (NTO) ve Gaziantep Başpınar Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, iş sağlığı ve güvenliği eğitim semineri düzenledi.20.06.2012 tarihinde çıkarılan ve 01.01.2013 tarihinde yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı...

Nizip Ticaret Odası iş sağlığı ve güvenliği eğitimi düzenledi

Nizip Ticaret Odası (NTO) ve Gaziantep Başpınar Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, iş sağlığı ve güvenliği eğitim semineri düzenledi.

20.06.2012 tarihinde çıkarılan ve 01.01.2013 tarihinde yürürlüğe giren
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası uyarınca iş yerlerindeki risklerin belirlenerek, gerekli koruyucu ve eğitim yapılması işletmelere zorunlu hale getirildi. Konuyla ilgili Nizip Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu'nda verilen eğitimde, uzman Serdar Çetgin, iş güvenliği temel eğitimi, risk analizi değerlendirmesinin yapılması, acil durum eylem planlarının hazırlanması, yangınla mücadele eğitimi ve tatbikatlarının yapılması konularında katılımcıları bilgilendirdi.

Eğitim seminerine NTO Meclis üyeleri Orhan Budak, Şakir Öztekin, İbrahim Demir, NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, serbest muhasebeci mali müşavirler ve çok sayıda Nizip Ticaret Odası üyeleri katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x