OFGİAD Başkanı Ulusoy: Of'un gelişmesi için çaba harcayacağız

29 Nisan 2013 Pazartesi 17:06

Trabzon Of Girişimci İş Adamları Derneği (OFGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Ulusoy, "İlçemizin her yönü ile gelişmesi için çaba harcamak üzere yola çıktık. Başta, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile istişare...

OFGİAD Başkanı Ulusoy: Of'un gelişmesi için çaba harcayacağız

Trabzon Of Girişimci İş Adamları Derneği (OFGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Ulusoy, "İlçemizin her yönü ile gelişmesi için çaba harcamak üzere yola çıktık. Başta, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile istişare ederek katkıda bulunabilecek tüm potansiyelleri değerlendireceğiz. Sivil toplum kuruluşlarının öneminin arttığı günümüzde biz de bir hizmetin öncülüğünü üstlendik. Eminim, derneğimiz Of'umuzu çok ilerilere taşıyacak birçok projeye imzasını atacak." dedi.

        Dernek merkezinde yapılan toplantıda Of'un basın mensupları ile OFGİAD Yönetim Kurulu üyeleri bir araya geldi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan kurucu başkan Ali İhsan Ulusoy, derneği kurmalarındaki amacın, ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan kalkınmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x