Of'ta 12. sınıf öğrencilerine moral yemeği verildi

16 Mart 2013 Cumartesi 13:30

Trabzon Of Kaymakamlığı, bir hafta sonra üniversite sınavına girecek 12.sınıf öğrencilerine moral yemeği verdi. Aydıner Kültür Merkezi'nde düzenlenen yemeğe yaklaşık 250 öğrenci ve eğitimciler katıldı.Of Kaymakamı Eren Arslan, burada...

Of'ta 12. sınıf öğrencilerine moral yemeği verildi

Trabzon Of Kaymakamlığı, bir hafta sonra üniversite sınavına girecek 12.sınıf öğrencilerine moral yemeği verdi. Aydıner Kültür Merkezi'nde düzenlenen yemeğe yaklaşık 250 öğrenci ve eğitimciler katıldı.

Of Kaymakamı Eren Arslan, burada yaptığı konuşmada, kendilerinin de zamanında aynı heyecanları yaşadığını belirterek, “Zaman çok hızlı geçiyor. Seneye inşallah hepiniz hayalinizdeki üniversitede okurken bu günleri hatırlayacaksınız. O hayalini kurduğunuz üniversitede çok çabuk bitecek ve hayata atılacaksınız. Ben her birinizin bu istek bu inançla çalışmış olduğunuzu gözlerinizden hissedebiliyorum.” dedi.

Etkinliği düzenlemedeki amaçlarının öğrencilere moral ve motivasyon katkısı sunmak olduğunu kaydeden Arslan, başarılı sonuçlar beklediklerini dile getirdi.

Of Belediye Başkanı Murat Saral da öğrenciler, “İnşallah hepiniz en iyi bölümleri kazanıp başarılı olarak bu güzel ülkemize güzel hizmetler yapacaksınız.” dedi.

Motivasyon yemeğinin ardından öğrenciler, horon ve kolbastı oynayıp stres attı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x