Öğrenciler, en güzel kardan adamı yapmak için yarıştı

10 Ocak 2013 Perşembe 15:30

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü'nce 'Okullar Hayat Olsun Projesi' kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Iğdır'da kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiğini...

Öğrenciler, en güzel kardan adamı yapmak için yarıştı

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü'nce 'Okullar Hayat Olsun Projesi' kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Dinçer Ateş, Iğdır'da kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiğini hatırlatarak, 'Okullar Hayat Olsun Projesi' kapsamında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Ateş, proje kapsamında; kentteki tüm okullarda öğrenciler ve veliler arasında kardan adam yapma ve kartopu oynama etkinliği düzenlediklerini belirtti. Merkez Hüsnü Özyeğin İlkokulu'nda öğrenci velilerinin de katılımı ile kar yağışını da fırsat bilerek güzel bir etkinlik düzenledikleri ifade eden Ateş, “Bu etkinlikle öğrencilerin motivasyonunu arttırıyor. Biz de böyle bir günü fırsat bilerek velilerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimiz ve velilerimiz kardan adam yapıp, kartopu oynadı. Güzel bir etkinlik oldu." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x