Okullara spor malzemeleri desteği

24 Aralık 2012 Pazartesi 16:28

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kırıkkale Belediyesi okullara spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi. Törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, "Okullarımıza gereken desteği vermeye devam edeceğiz."...

Okullara spor malzemeleri desteği

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kırıkkale Belediyesi okullara spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi. Törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, "Okullarımıza gereken desteği vermeye devam edeceğiz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleşen dağıtım töreninde açılış konuşması yapan İl Milli Eğiim Şube Müdürü Ali Kılıç, "İki yıl önce faaliyete başlayan proje kapsamında okullarımıza spor araç ve gereçleri temin ediyoruz. Bundan sonra da devam edeceğiz." diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmalarında destek olmaya herzaman devam edeceklerini belirtti. Danacı, "Gelecek nesillerimizin oluşturulmasında önemli bir kurum olan okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını karşıladığımız gibi bunun haricinde sosyal faaliyetlerde her zaman var olacağız ve sözümüzün arkasındayız." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x