Oltulular, hemşehrileri vali yardımcısını cağ kebabı ile uğurladı

04 Ağustos 2015 Salı 09:24

Bursa Oltulular Derneği üyeleri, Karabük’e tayini çıkan Bursa Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun için veda programı düzenledi. Dernek binasında gerçekleştirilen programa, Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun’un yanı sıra eski milletvekili Ali...

Oltulular, hemşehrileri vali yardımcısını cağ kebabı ile uğurladı

Bursa Oltulular Derneği üyeleri, Karabük’e tayini çıkan Bursa Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun için veda programı düzenledi.

Dernek binasında gerçekleştirilen programa, Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun’un yanı sıra eski milletvekili Ali Kul, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, Gürsu Kaymakamı Mehmet Makas, dernek başkanları ve dernek üyeleri katıldı. Davetlilere cağ kebap ikram edilen programda, Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun’a plaket verildi.

Oltulular Dernek Başkanı Abdullah Akay, Vali Yardımcısı Ercoşkun’a, Bursa’ya hizmetleri için teşekkür etti. Oltulular derneğinin öncü ve örnek bir dernek olduğunu belirten Akay, “Erzurumluların Bursa’da layık oldukları konumda bulunmaları gerekir. Bizler, Bursa’nın birlik ve beraberliğinde öncü rol üstlenmeye hazırız.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x