Olympos Teleferik, tatilde öğrencileri zirveye ücretsiz çıkaracak

31 Ocak 2013 Perşembe 16:51

Olympos Teleferik, yarı yıl tatilinde olan ilk, orta ve lise öğrencilerini, yanlarında bir yetişkin bulunması şartıyla Tahtalı Dağı’nın zirvesine ücretsiz çıkaracak.Antalya’nın alternatif turizmdeki en önemli merkezlerinden olan Olympos...

Olympos Teleferik, tatilde öğrencileri zirveye ücretsiz çıkaracak

Olympos Teleferik, yarı yıl tatilinde olan ilk, orta ve lise öğrencilerini, yanlarında bir yetişkin bulunması şartıyla Tahtalı Dağı’nın zirvesine ücretsiz çıkaracak.

Antalya’nın alternatif turizmdeki en önemli merkezlerinden olan Olympos Teleferik, yarı yıl tatili nedeniyle kampanya düzenledi. Tahtalı’nın karlarla kaplı zirvesine, 31 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında yetişkinler eşliğinde çıkacak ilk, orta ve lise öğrencilerinden ücret alınmayacak. Kampanyadan bir yetişkin için 35 lira ödenerek faydalanılabilecek.

Olympos Teleferik İşletmesi Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada, “Yarı yıl tatilimizde çocuklarımızı unutmadık. Öğrencilerimize karne hediyemiz bizden. Kış mevsimi nedeniyle zirvemizde muhteşem bir kar var. Burada kar görmek ve karda eğlenmek isteyen çocuklarımız, kampanya çerçevesinde yetişkinleri ile beraber zirveye ücretsiz çıkabilecekler. Bu kampanyada bir yetişkin fiyatımız 35 TL’dir. Tüm çocuklarımızı zirveye bekliyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x