Orhaneli U13 Takımları ailerinden teşekkür ziyaret

26 Nisan 2013 Cuma 11:17

Bursa Orhanelispor U13 Takımı'nın oyuncularının velileri Orhaneli Kaymakamı M. Serdar Bakırı ve Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundular. Veliler, yetkililere çocuklarına ve ilçe gençlerine verdikleri...

Orhaneli U13 Takımları ailerinden teşekkür ziyaret

Bursa Orhanelispor U13 Takımı'nın oyuncularının velileri Orhaneli Kaymakamı M. Serdar Bakırı ve Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundular. Veliler, yetkililere çocuklarına ve ilçe gençlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek çiçek hediye ettiler.

Orhaneli Kaymakam M. Serdar Bakır, burada yaptığı açıklamada, "Bizler yavrularımızı spora yönlendirmeliyiz. Gelecek nesillerimize sporun ne kadar önemli olduğunu ancak bu gibi davranışlarımızla anlatabiliriz. Onlara ancak bu tür davranışlarla örnek olabiliriz. Gençlere her zaman desteklerimiz sürecek. Sizlere de ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederim." dedi.

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da yaptığı açıklamada, "Onlar ilçemizin adını yarınlara taşıyacak olan bizlerin gurur kaynakları. Genç yavrularımıza belediye olarak her türlü desteği vereceğiz ve vermeye de devam edeceğiz." dedi.

Tatlıoğlu, gençleri ancak spora özendirerek yarınlara sağlıklı nesiller yetiştirebileceklerini de sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x