Ortaokul öğrencilerinden şiir dinletisi

20 Mart 2013 Çarşamba 11:42

Bursa’nın Orhangazi ilçesi Hürriyet Ortaokulu’nda öğrencilerin sosyal hayata ilgisini artırmak amacıyla düzenlenen resim çalışması, şiir dinletisi ve münazara etkinliği beğeni topladı. Hürriyet Ortaokulu, öğrencileri hayata hazırlamak...

Ortaokul öğrencilerinden şiir dinletisi

Bursa’nın Orhangazi ilçesi Hürriyet Ortaokulu’nda öğrencilerin sosyal hayata ilgisini artırmak amacıyla düzenlenen resim çalışması, şiir dinletisi ve münazara etkinliği beğeni topladı.

Hürriyet Ortaokulu, öğrencileri hayata hazırlamak amaçlı projelere imza atıyor. Bu kapsamda çeşitli etkinlikler düzenlenen okulda son olarak resim çalışması, münazara ve şiir dinletisi yapıldı. Okulda sergilenen resimler ilgi gördü. Şiir dinletisinde ise ünlü şairlerin birbirinden manalı şiirlerini arkadaşları için okuyan öğrenciler, beğeni topladı.

Münazarada ise ‘Başarı için çalışmak mı önemlidir, zeka mı önemlidir’ soruları ele alındı. Bazı öğrenciler sadece çalışmanın başarı getirmeyeceğini savundu. Bazıları ise zekanın başarı için yeterli olmadığını. Öğrencilerin ilgiyle dinlediği münazara da ilginç fikirleri öne çıkarttı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x