Özel Yavuz Selim Koleji öğrencilerinden resim sergisi

28 Aralık 2012 Cuma 13:31

Elazığ Özel Yavuz Selim Koleji ve Özel Mustafa Sabuncu Fen Lisesi öğrencilerinin 2012-2013 eğitim yılında yaptıkları resimlerden oluşan sergi görücüye çıktı. Sergi okulda gezilebiliyor.Özel Yavuz Selim Koleji resim öğretmeni İbrahim...

Özel Yavuz Selim Koleji öğrencilerinden resim sergisi

Elazığ Özel Yavuz Selim Koleji ve Özel Mustafa Sabuncu Fen Lisesi öğrencilerinin 2012-2013 eğitim yılında yaptıkları resimlerden oluşan sergi görücüye çıktı. Sergi okulda gezilebiliyor.

Özel Yavuz Selim Koleji resim öğretmeni İbrahim Dicle, üç aylık bir çalışma sonucunda serbest daldaki resimlerle resimseverlerin karşısına çıktıklarını belirterek, aldıkları tepkinin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Okul Müdürü Ahmet Külek ise öğrencilerin eğitim başarısı yanında sosyal faaliyetlerine de önem vermelerini istediklerini ifade ederek, " Bu amaçla kulüp faaliyetlerimiz devam ediyor. Görsel Sanatlar resim öğretmenimiz İbrahim Dicle önderliğinde özgün bir çalışma yapıldı. Resim sergisine öğrencilerimizin de katılımı oldu. Tüm velilerimizi ve Elazığ halkını sergiye davet ediyorum dedi.

Yapılan çalışmalar içerisinde Esmaül Hüsna, manzara, soyut resimlerde yer alıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x