PASİAD'lı işadamlarından Bosna Hersek ziyareti

06 Mayıs 2013 Pazartesi 11:21

Rize'nin Pazar Sanayici ve İşadamları Derneği (PASİAD) üyesi bir grup işadamı Bosna Hersek’te çeşitli ziyaretlerde bulundu.Ziyaret sonrası yurda dönen işadamlarının gezisini değerlendiren PASİD Yönetim Kurulu Üyesi Ziver Memoğlu, 15...

PASİAD'lı işadamlarından Bosna Hersek ziyareti

Rize'nin Pazar Sanayici ve İşadamları Derneği (PASİAD) üyesi bir grup işadamı Bosna Hersek’te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret sonrası yurda dönen işadamlarının gezisini değerlendiren PASİD Yönetim Kurulu Üyesi Ziver Memoğlu, 15 kişilik bir grupla Bosna Hersek’te ziyaretlerde bulunduklarını ifade ederek, “Gerek bizim adımıza gerekse Bosnalı kardeşlerimiz adına duygu dolu dört gün geçirdik. Bosnalıların Osmanlı hayranlığına ve misafirperverliğine hayran kaldık. Ülkedeki Osmanlı’dan kalma mimari eserleri inceleme fırsatı bulduk. Avrupa'nın göbeğinde ezan sesinin yankılandığı bir coğrafya.” dedi.

Bosna Hersek’te ziyaretlerin yanı sıra çeşitli iş görüşmeleri de yaptıklarını kaydeden Memoğlu, ilerleyen zamanlarda bu görüşmelerin olumlu sonuçlar vereceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x