Polis Haftası etkinlikleri kurban kesimi ile başladı

06 Nisan 2013 Cumartesi 13:30

Muş Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kurban kestirdi.İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde kurban kesiminin ardından açıklamalarda bulunan Emniyet Müdürü Muharrem Durmaz,...

Polis Haftası etkinlikleri kurban kesimi ile başladı

Muş Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kurban kestirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde kurban kesiminin ardından açıklamalarda bulunan Emniyet Müdürü Muharrem Durmaz, amaçlarının polisin mevcut yasalar çerçevesinde görevlerini en iyi şekilde yerinde getirmesi olduğunu ifade etti. İl Emniyet Müdürü Durmaz, “Hizmet yürüten tüm personelimizin Polis Haftası’nı kutluyorum. Polisimiz 24 saat görev yapıyor ve oldukça zor bir işin üstesinden geliyor. Halkımızdan aldığımız destek, moral ve güven duygusu ile daha iyi ve güzeli yakalama adına heyecan duyuyoruz. Polis teşkilatı olarak mazimizden ve toplumumuzdan aldığımız güç ile çalışıyoruz. Güvenlik hizmetlerinin toplumun katılım ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesini, vatandaş polis ilişkilerinin geliştirilmesini sağlamak maksatındayız.” dedi.

Durmaz'ın verdiği bilgiye göre Polis Haftası'nda Şehit Serdar Ulusoy Camii'nde şehit polisler için mevlit okutulacak. 6-7 Nisan'da Ceylan AVM’de polis sergisi açılacak. 9 Nisan’da basın mensupları ile dostluk maçı yapılacak. 10 Nisan günü kültür merkezinde tören ve kokteyl yapılacak. Aynı gün saat 19.00’da Polisevi'nde polis günü yemeği düzenlenecek. Etkinliklere tüm halkın davetli olduğu belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x