Polisler ve öğrenciler fidan dikimi etkinliğinde buluştu

05 Nisan 2013 Cuma 17:41

Elazığ Emniyet Müdürlüğü 'Bilinçli Gençlik Güvenli Gelecek' adlı Sosyal Destekleme Programı (SODES) ile fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi. Elazığ Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nce yürütülen, öğrencileri bilinçlendirerek...

Polisler ve öğrenciler fidan dikimi etkinliğinde buluştu

Elazığ Emniyet Müdürlüğü 'Bilinçli Gençlik Güvenli Gelecek' adlı Sosyal Destekleme Programı (SODES) ile fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nce yürütülen, öğrencileri bilinçlendirerek suçtan korunmaları ve suça bulaşmalarını önlemeyi amaçlayan projesi kapsamında fidan dikimi ve piknik etkinliği gerçekleştirildi. Elazığ Çubukbey Anadolu Lisesi ve Harput İmam Hatip Lisesi 9. sınıfta okuyan 100 öğrenci ile Elazığ İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran, emniyet müdür yardımcıları ve emniyet personelinin katılımı ile gerçekleşen fidan dikimi etkinliğinde, Orman İşletme Müdürlüğü yetkilisinin uygulamalı olarak fidan dikiminin nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi verildi. Ardından emniyet personeli ve öğrenciler birlikte fidan dikti.

Öğrenciler diktikleri fidanların üzerlerine isimlerini yazdıkları etiketleri iliştirdi. Fidan dikimi etkinliği piknikle sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x