Posbıyık ile AK Partili meclis üyeleri arasında gerginlik yaşandı

03 Ocak 2013 Perşembe 16:43

Zonguldak Ereğli Belediye Meclisi’nin 2013 yılı ocak ayı olağan toplantısının 2. oturumuna başkanlık yapan Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile AK Partili meclis üyeleri arasında tartışma yaşandı.        AKM...

Posbıyık ile AK Partili meclis üyeleri arasında gerginlik yaşandı

Zonguldak Ereğli Belediye Meclisi’nin 2013 yılı ocak ayı olağan toplantısının 2. oturumuna başkanlık yapan Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile AK Partili meclis üyeleri arasında tartışma yaşandı.

        AKM nikah salonunda gerçekleştirilen meclis toplantısında, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, katı atıklardan alınacak ücretler ve cenaze hizmetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi ve oylamaya sundu. Evsel atıklar ile cenaze hizmetlerinin aynı maddede oylanmasına karşı çıkan AK Partili meclis üyeleri cenaze hizmetlerine evet, katı atıklara yapılacak zamlara hayır dedi. Başkan Posbıyık maddenin birlikte oylanması gerektiğini savunurken, AK Partili meclis üyelerinin iki ayrı konunun birlikte oylanmasına anlam veremediklerini ve ayrı oylanması gerektiğini söylediler. Tartışma bir süre devam ettikten sonra Belediye Başkanı Halil Posbıyık, toplantının sona erdiğini ifade ederek salondan ayrıldı.

Yorum Gönder

@name x