PTT çalışanları futbol turnuvasıyla kaynaşıyor

06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:27

Adana PTT Başmüdürlüğü tarafından düzenlenen futbol turnuvası başladı. 2. gerçekleştirilen turnuvada 8 takım şampiyon olmak için mücadele ediyor. Adana PTT Başmüdürlüğü 2. Futbol Turnuvası, Adana Demirspor Muharrem Gülergün Altyapı...

PTT çalışanları futbol turnuvasıyla kaynaşıyor

Adana PTT Başmüdürlüğü tarafından düzenlenen futbol turnuvası başladı. 2. gerçekleştirilen turnuvada 8 takım şampiyon olmak için mücadele ediyor.

Adana PTT Başmüdürlüğü 2. Futbol Turnuvası, Adana Demirspor Muharrem Gülergün Altyapı Tesisleri’nde başladı. Turnuva öncesi konuşan PTT Başmüdürü Hakkı Altuntaş, turnuvayı geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını söyledi. Turnuvaya Ptt Başmüdürlüğü’ne bağlı merkezlerin katıldığının altını çizen Altuntaş, “8 takım mücadele ediyor. Kardeşlik ve dayanışma adı altında düzenliyoruz. Turnuva ile arkadaşlarımız arasındaki muhabbet artacağı gibi hem dostluğumuz sağlamlaşacak hem de arkadaşlarımız spor yapacaklar. Turnuva sonunda ise şampiyon takım ile gol kralı olan arkadaşımıza kupanın yanında çeşitli hediyelerimiz olacak.” diye konuştu.

2 grup halinde toplam 8 takımın katıldığı turnuvanın finali ise 1 Haziran tarihinde yapılacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x