Rektör Kibar, Psikolojik Danışmanlık Merkezini hizmete açtı

17 Şubat 2013 Pazar 13:33

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Şükrü Uğuz’un Psikolojik Danışmanlık ve Rehabilitasyon Merkezi Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı....

Rektör Kibar, Psikolojik Danışmanlık Merkezini hizmete açtı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Şükrü Uğuz’un Psikolojik Danışmanlık ve Rehabilitasyon Merkezi Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

Atatürk Caddesi Kuyumcular Çarşısı arkası Yıldırım İşmerkezi'nde hizmete giren psikiyatri danışmanlık ve rehabilitasyon kliniğinde hasta vatandaşların yanı sıra tüm şirketlere danışmanlık hizmetleri verilecek. Doç. Uğuz, merkezin Adana’da ilk olduğunu belirterek, kendi alanında bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın açılış kurdelesini kestiği kliniğin açılışına tıp fakültesi ve üniversitenin diğer fakültelerinden çok sayıda öğretim üyesi katıldı. Rektör Kibar, açılışta Adana’nın ihtiyacı olan bir merkezi hizmete açmasından dolayı Doç. Dr. Şükrü Uğuz’u kutladı ve merkezin hayırlı olmasını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x