RTÜK, Nakıboğlu öğrencilerinin talebine cevap verdi

13 Şubat 2013 Çarşamba 17:53

Gaziantep Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’na mektup göndererek, televizyondaki programlar hakkında talep ve şikayetleri değerlendirmesini istedi. Nakıboğlu öğrencilerinin mektuplarına...

RTÜK, Nakıboğlu öğrencilerinin talebine cevap verdi

Gaziantep Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu öğrencileri, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’na mektup göndererek, televizyondaki programlar hakkında talep ve şikayetleri değerlendirmesini istedi. Nakıboğlu öğrencilerinin mektuplarına tek tek cevap veren RTÜK Başkanı Prof.Dr. Davut Dursun, yayınlarla ilgili şikâyetlerinin değerlendirileceğini, dilek ve beklentilerinin ise kanal yöneticilerine iletileceğini ifade etti.

Öğrencilerin mektuplarına tek tek cevap veren RTÜK Başkanı Davut Dursun, yayınlarla ilgili şikayetlerini değerlendirdi. Yayınlarla ilgili şikâyetleri değerlendireceğini yazan Dursun, dilek ve beklentileri de kanal yöneticilerine ileteceğini açıklayan mektup ve tanıtım kitapçığı gönderdi.

Okul Müdürü Alparslan Kömüşçü ise, RTÜK Amcaya Mektup projesi sayesinde, öğrencilerinin televizyona karşı bilinçlendiğini belirtti. Kömüşçü ayrıca, öğrencilerinin mektuplarına tek tek cevap veren RTÜK Başkanı teşekkürlerini iletti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x