Şahikalı öğrenciler Ankara’da

25 Nisan 2015 Cumartesi 14:34

Rize Şahika Koleji öğrencileri, 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde öğretmenleri eşliğinde Ankara’ya gezi düzenledi. Yaklaşık 40 kişilik bir grupla Ankara’ya giden öğrenciler, Anıtkabir, TBMM, eski meclis, Gençlik Parkı, Ankara Hayvanat...

Şahikalı öğrenciler Ankara'da

Rize Şahika Koleji öğrencileri, 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde öğretmenleri eşliğinde Ankara’ya gezi düzenledi. Yaklaşık 40 kişilik bir grupla Ankara’ya giden öğrenciler, Anıtkabir, TBMM, eski meclis, Gençlik Parkı, Ankara Hayvanat Bahçesi başta olmak üzere birçok yeri gezdi.

Okul müdürü Fikri Kılınç, yaptığı açıklamada, ”Her yıl olduğu gibi bu sene de 4. sınıf öğrenci ve öğretmenleriyle 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde Ankara ‘ya gezi düzenledik. Çok verimli bir gezi oldu. Cumhuriyetimizin kurulma sürecini çocuklarımız bizzat yerinde görmüş oldular. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi. Okul velileri de, okul idaresine böyle bir gezi düzenledikleri için teşekkür ettiler.

Kolej, bir sonraki etkinliklerde 4. sınıflara Ankara,5. sınıflara Ege,6. sınıflara Akdeniz,7. sınıflara da Çanakkale gezisi düzenleyecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x