Sakarya Büyükşehir Belediyesi kalite belgesi aldı

26 Şubat 2013 Salı 16:29

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldı. Büyükşehir Belediyesi makamında gerçekleştirilen teslim töreninde konuşan Ulusal Sistem Belgelendirme Hizmetleri Genel Müdürü Nesrin Serin, kalite yönetiminde...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kalite belgesi aldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi aldı.

Büyükşehir Belediyesi makamında gerçekleştirilen teslim töreninde konuşan Ulusal Sistem Belgelendirme Hizmetleri Genel Müdürü Nesrin Serin, kalite yönetiminde tek ölçüm kriterinin vatandaş memnuniyeti olduğunu belirtti. Serin, “İlçe belediyelerine önderlik yapıyor olmak Büyükşehir Belediyesi için bir beklentidir. Bu konuda çok güzel çalışmalar yapılıyor. Her zaman sizlere destek olmaya ve yönlendirmeye hazırız.” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise kurumsallaşmayı sağlamanın önemine değindi. Kalite ve standartları yükseltmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Toçoğlu, “Daha kaliteli ve standardı yüksek işler yapmalıyız. Bu konuda yapılan çalışmaları önemsiyoruz. Asıl teşekkürü, işin mutfağındaki arkadaşlarımız hak ediyor. Biz bir takımız. Büyükşehir Belediyesi olarak iki kez çevre ödülü aldık. Bu uygulamalar, motivasyon ve iş kalitesinin yükselmesi için çok önemlidir. Hayırlısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x