Medical Park Samsun Hastanesi'ndeki lösemili çocuklara arkadaş ziyareti

29 Aralık 2012 Cumartesi 10:59

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) üyeleri, Gazi Ortaokulu Müdürü, velileri ve öğrencileri Medical Park Samsun Hastanesi'ni ziyaret ederek, tedavi gören lösemili çocukları hediyelerle sevindirdi.        Medical...

Medical Park Samsun Hastanesi'ndeki lösemili çocuklara arkadaş ziyareti

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) üyeleri, Gazi Ortaokulu Müdürü, velileri ve öğrencileri Medical Park Samsun Hastanesi'ni ziyaret ederek, tedavi gören lösemili çocukları hediyelerle sevindirdi.

        Medical Park Samsun Hastanesi'nde yatan lösemi hastaları ve ailelerinin yeni yılını kutlamak için gelen LÖSAM yetkilileri Kemal Öztürk, Ayşegül Öztürk, Gazi Ortaokulu Müdürü Aydın Peker, Gazi Ortaokulu velileri ve öğrencileri çocuklara hediyeler verdiler. Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Özcan, Doç. Dr. Tunç Fışgın ve Doç. Dr. Emel Özyürek LÖSAM yetkililerine eşlik etti. Dernek olarak bu ziyaretleri sadece özel günlerde değil her zaman gerçekleştirdiklerini belirten LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk, amaçlarının hastalar ve ailelerinin moral ve motivasyonlarını yükseltmek olduğunu söyledi.

        Gazi Ortaokulu öğretmenleri, velileri ve öğrencilerine teşekkür eden Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji Uzmanları Doç. Dr. Emel Özyürek ve Doç. Dr. Tunç Fışgın, kendilerinin de üyesi olduğu LÖSAM’ın lösemi hastalarına ve ailelerine her zaman destek verdiğini belirterek başka sivil toplum örgütlerinin ve kurumlarında lösemi tedavisine destek vermesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

        Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Özcan ise hastane olarak daha büyük yatırımlarla Samsun ve bölgeye hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Dr. Özcan, “Farklı üniteler kurarak, yapılmayanı yaparak bölgede farklılığımızı hissettiriyoruz. Çocuk Kök Hücre Nakil Merkezimizin akreditasyon işlemleri tamamlandığı zaman yurt dışından gelen hastalarımızı merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

@name x