Samsunspor Şehzadeler Grubu: Başarı için temlikler kalkmalı

27 Aralık 2012 Perşembe 16:05

PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor’un Şehzadeler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Cüneyt Şenkal, külübün ligdeki başarısı için temliklerin kalkması gerektiğini söyledi.         Samsunspor'dan temliklerini...

Samsunspor Şehzadeler Grubu: Başarı için temlikler kalkmalı

PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor’un Şehzadeler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Cüneyt Şenkal, külübün ligdeki başarısı için temliklerin kalkması gerektiğini söyledi.

        Samsunspor'dan temliklerini kaldıran Galip Öztürk ile Kazım Yılmaz'a teşekkür eden Şenkal, "Öztürk ve Yılmaz'ın bu hareketi diğer yöneticilere de örnek olmalı. Samsunspor'un başarılı olabilmesi için öncelikle temliklerin kaldırılması lazım.” dedi.

        Takımın başarısı için taraftarın elinden geldiğini yaptığı dile getiren Şenkal, "Fakat sadece taraftarın fedakarlık yapmasıyla hiçbir şey düzelmez. Bu şehrin en büyük markası Samsunspor'dur. Samsunspor için ise herkesin fedakarlık yapması gerekir. Bu markayı birlikte yükseltmeliyiz. Biz diğer temlik sahiplerinin de en azından takım Süper Lig'e çıkana kadar temliklerini kaldırmalarını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x