Şanlıurfa'da bir yılda 11 sentetik çim saha yapıldı

04 Ocak 2013 Cuma 12:09

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ilde 2012 yılında toplam 11 sentetik çim saha yapıldığını söyledi.        Ertuğrul Yıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,...

Şanlıurfa'da bir yılda 11 sentetik çim saha yapıldı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ilde 2012 yılında toplam 11 sentetik çim saha yapıldığını söyledi.

        Ertuğrul Yıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, önümüzdeki dönemde aynı başarıyı tekrarlayacaklarını belirtti. Yıldız, ''Şanlıurfamızın 2012 yılı içerisinde Hilvan, Ceylanpınar, Halfeti, Bozova, Harran, Suruç ilçelerinde toplamda 6 adet sentetik çim sahalarının çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan bu sentetik çim saha ile Türkiye rekoru elde edilmiştir.'' dedi.

        2013 yılında ise bu çalışmaların süreceğini ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Ertuğrul Yıldız, ''Şu anda Yenice Stadı'na 1 adet, GAP Arena Stadı'na 2 adet ve GAP Vadisi'ne ise 2 adet sentetik çim sahayı İl Özel İdaresi iş birliği içerisinde yapmaktayız. 2012 yılında tesisleşme de göstermiş olduğumuz başarıyı 2013 yılında da devam ettirmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x